Οι επιτυχόντες του φροντιστηρίου Μ.Ε. Τσαντίλα Δώρα

Νέα 0
Οι επιτυχόντες του φροντιστηρίου Μ.Ε. Τσαντίλα Δώρα

ΤΣΑΝΤΗΛΑ

ΣΥΓΧΑΙΡΟΥΜΕ  ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2017 ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ

 

1.ΒΑΡΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

2.ΓΕΓΓΕΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

  1. ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

4.ΔΑΥΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

5.ΖΙΑΝΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

6.ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

7.ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΑΠΘ

8.ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ   ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  1. ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ) ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  3. ΠΑΡΛΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  4. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  5. ΤΕΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
  6. ΤΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε ΣΕΡΡΕΣ ΤΕΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

15.ΝΤΑΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  1. ΒΑΛΙΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
  2. ΜΟΥΛΤΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

18.ΜΠΑΤΖΙΟΜΗΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

19.ΠΑΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

20.ΠΕΤΡΙΤΙ ΛΑΟΥΡΑ      ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

21.ΤΖΙΟΥΡΓΚΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ     ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

22.ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ      ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ  (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

23.ΖΥΓΟΥΡΗ ΑΡΕΤΗ      ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΚΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

25.ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ    ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

26.ΚΥΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ     ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

27.ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε  (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

 

ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ ΠΑΡΑΘΕΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ:

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ: ΕΚΘΕΣΗ:18,8  ΙΣΤΟΡΙΑ: 18,7  ΛΑΤΙΝΙΚΑ: 18,5  ΑΡΧΑΙΑ:15

ΠΑΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: ΙΣΤΟΡΙΑ:16,9   ΛΑΤΙΝΙΚΑ:16,2

ΜΠΑΤΖΙΟΜΗΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ:  ΕΚΘΕΣΗ:16,2  ΙΣΤΟΡΙΑ:16,5   ΒΙΟΛΟΓΙΑ:18

ΠΕΤΡΙΤΙ ΛΑΟΥΡΑ: ΕΚΘΕΣΗ:16,2   ΙΣΤΟΡΙΑ:15,2

ΜΟΥΛΤΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ:   ΒΙΟΛΟΓΙΑ:18,6

ΒΑΛΙΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ:  ΕΚΘΕΣΗ:15   ΙΣΤΟΡΙΑ:15,4

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ:  ΕΚΘΕΣΗ: 16,2   ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ:19,2

ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ:  ΒΙΟΛΟΓΙΑ:15,6

ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ:  ΙΣΤΟΡΙΑ:18,7   ΛΑΤΙΝΙΚΑ:18,8

ΤΕΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ:16,6

ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΕΚΘΕΣΗ:15,6

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΕ ΥΨΗΛΗ ΣΕΙΡΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ

ΜΠΑΤΖΙΟΜΗΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: 3η

ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ: 4η

ΒΑΛΙΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ: 10η

ΖΥΓΟΥΡΗ ΑΡΕΤΗ: 10η

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ: 15η

ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ: 12η

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΤΣΑΝΤΙΛΑ ΔΩΡΑ

Εξειδίκευση και μέθοδος… οδηγούν σίγουρα στην επιτυχία!!!

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΣΠΟΥΔΩΝ: ΤΣΑΝΤΙΛΑ ΔΩΡΑ

ΔΙΔΑΣΚΟΥΝ: ΤΣΑΝΤΙΛΑ ΔΩΡΑ (ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ)

ΚΑΛΙΑΦΑ ΡΙΤΣΑ  (ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ)

ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ)

ΜΑΝΤΖΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  (ΦΥΣΙΚΗ/ΧΗΜΕΙΑ)

ΜΗΝΟΒΓΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΒΙΟΛΟΓΙΑ)

Έναρξη μαθημάτων Β’ και Γ’ Λυκείου, 17 Αυγούστου & έναρξη μαθημάτων Γυμνασίου, Α’ Λυκείου και ΕΠΑΛ 12 Σεπτεμβρίου!

Οι εγγραφές συνεχίζονται.

Γεωργάκη Ολυμπίου 10   τηλ: 24930 23223  κιν: 6976454982

 

Πηγή: www.elassonanews.gr


Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.